SŁÓWKO TYGODNIA

empollar para un examen - wkuwać do egzaminu

Trochę o UnPocoLoco

Szanowni Państwo,

Centrum Języka Hiszpańskiego i Kultury Iberoamerykańskiej „UN POCO LOCO” to pierwsza w Poznaniu szkoła oferująca indywidualne kursy językowe, którą prowadzi polsko-latynoskie małżeństwo. Oferta centrum skierowana jest do wszystkich, którzy chcą się nauczyć języka hiszpańskiego, poznać historię i kulturę Hiszpanii oraz Ameryki Łacińskiej, a także nawiązać nowe znajomości z osobami, których językiem ojczystym jest właśnie hiszpański.

UN POCO LOCO to nie tylko indywidualne, „szyte na miarę” kursy języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, ale również kompleksowe szkolenia językowe dla firm i instytucji, profesjonalne usługi tłumaczeniowe, podróże z językiem hiszpańskim oraz lekcje języka polskiego dla obcokrajowców.

UN POCO LOCO zrodziło się dzięki pasji do języka hiszpańskiego, miłości do podróżowania i odkrywania nieznanych miejsc. Mamy ogromną nadzieję, że uda nam się zarazić Państwa tą pasją i wspólnie odkryjemy magiczny i kolorowy świat kultury iberoamerykańskiej, czego sobie i Państwu życzą

Yasmin Zapata Peguero i Tomasz Juszkiewicz